Konferencja zamykająca Projekt "Fizyka u podstaw nowych technologii"

Fotografia:
Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego Nowe Technologie

Zespół Biuro Projektu ma zaszczyt zaprosić na Konferencję zamykającą projekt "Fizyka u podstaw nowych technologii -

rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego" która odbędzie się 10 czerwca 2013 r. w Sali Senatu (Pałac Kazimierzowski) ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa.
W ramach realizacji przedmiotowego Projektu zakupiona została unikalna aparatura naukowo-badawcza o ogólnej wartości rzędu 39 mln zł, na bazie której prowadzi się i będzie się prowadzić badania na pograniczu dziedzin naukowych fizyki, chemii i biologii.
Na Konferencji zostaną przedstawione rezultaty oraz sukcesy naszego Projektu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności drogą elektroniczną Antonina@fuw.edu.pl bądź telefonicznie - 22 55 32 406

Konferencja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Fizyka u Podstaw Nowych Technologii © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja ReKlamowa