Konferencja Inaugurująca Projekt

Fotografia:
Nowe Technologie

Pragniemy poinformować że w dniu 7 października 2010 r. w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie odbyła się Konferencja inaugurująca Projekt „Fizyka u podstaw nowych technologii- rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego".
Konferencja miała za zadanie dostarczenie uczestnikom bardziej szczegółowych informacji na temat przedmiotowego projektu oraz najnowszych badań naukowych i możliwościach zastosowania ich w gospodarce.
Na Konferencję zaprosiliśmy również osoby, które poszerzyły wiedzę uczestników w zakresie komercjalizacji rezultatów badań naukowych.

Z referatami wystąpili:
Dr hab. Adam Babiński - Koordynator Merytoryczny Projektu
Dr hab. Wojciech Dominik, prof. UW - Dyrektor Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW
Mgr Tomasz Szymborski - doktorant w Zakładzie Fizykochemii Płynów i Miękkiej Materii Instytutu Chemii Fizycznej PAN
Mgr Michał Karpiński - doktorant w zakładzie Optyki IFD na Wydziale Fizyki UW
Prof. dr hab. Roman Stępniewski - Zakład Fizyki Ciała Stałego IFD na Wydziale Fizyki UW, Kierownik Pracowni Nanostruktur Azotkowych
Dr Robert Wiliński - Prezes AMMONO Sp. z o.o.
Mgr Anna Heyka - Anioł Biznesu, Dyrektor Zarządzający Heyka Capital Markets Group
Mgr Szymon Kurzyca - ekspert Inwestycyjny  i finansowy sieci Aniołów Biznesu LEWIATAN BUISINESS ANGELS
Dr hab. Maria Agnieszka Bzowska - Zakład Biofizyki IFD na Wydziale Fizyki UW
Dr Jacek Jemielity - zakład Biofizyki IFD na Wydziale Fizyki UW
Prof. dr hab. Bogdan Lesyng - Zakład Biofizyki IFD na Wydziale Fizyki UW
Dr hab. Jacek Majewski, Prof. UW - Instytut Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki UW
Dr Anna Grochala - Zakład Optyki IFD na Wydziale Fizyki UW.

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za liczny udział w Konferencji i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Konferencji.

Posłuchaj relacji:

It look's like you don't have Adobe Flash Player installed. Get it now.

Fizyka u Podstaw Nowych Technologii © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja ReKlamowa